CAM İÇİN KEDİ KAPISI
1418771797_tn30_1.jpg
1418771797_tn30_2.jpg
FB_IMG_1586709047744.jpg

Montajını yaptığımız tüm Kedi kapılarımız 4 yöne kilitlenebilir ve rüzgar kapaklıdır.

 Kedi ve köpek kapıları cam ve paneller için özel üretilmişdir. Normal kedi ve köpek kapıları genelde kare şeklindedir buda camda delik açmak için problem yaratır.ısıcam özellikli bir cama delik açmak çok riskli ve problemli bir iştir.Kare ka...

1418771797_tn30_1.jpg
1418771797_tn30_2.jpg
FB_IMG_1586709047744.jpg

Montajını yaptığımız tüm Kedi kapılarımız 4 yöne kilitlenebilir ve rüzgar kapaklıdır.

 Kedi ve köpek kapıları cam ve paneller için özel üretilmişdir. Normal kedi ve köpek kapıları genelde kare şeklindedir buda camda delik açmak için problem yaratır.ısıcam özellikli bir cama delik açmak çok riskli ve problemli bir iştir.Kare kapılarda ısıcamı yerinde delme işi kesinlikle yapılmaz yeniden kedi kapısına göre ısıcam üretilip, kedi kapısını montaj yapmak gerekir.Aksi halde camı yerinde açarken kırabilir ve camın yalıtım özelliği kaybolacağından zamanla içi buharlaşacaktır.

Cam için kedi kapıları 40 mm kalınlığa kadar olan tek ve çift camlar (ısıcam) için uygundur aynı zamanda ince Amerikan iç oda kapılarına ve PVC kapılarınada takılabilir. Montajı kendiniz yapacaksanız delik delme işi için bir camcı veya profesyonel usta tarafından yardım almanızı öneririz.

Önemli: Güçlendirilmiş ve güvenlik camlarına (Temperli gibi) delmek mümkün değildir!

Cam için kedi kapısı 4 yolludur ve giriş ile çıkış ayarlarını sadece siz yapabilirsiniz (kediniz tarafından değiştirilemez).

1. Açık (giriş ve çıkış yapılabilir)

2. Kapalı (giriş ve çıkış yapılamaz)

3. Sadece giriş yapılabilir

4. Sadece çıkış yapılabilir

Kapağı sağlam polimer malzemeden olan cam için kedi kapısı aynı zamanda rüzgar geçirmeyen ve kötü hava şartlarına dayanıklı fırça contası ve rüzgar kapaklı modelleri mevcuttur. Kapı manyetik kapanır, yani açık kalma ihtimali yoktur.Çift tarafa hareket izni verir.

Ölçüler:

Kedi veya köpeğinizin cinsine ve büyüklüğüne göre değiştiğinden sipariş öncesi mutlaka bilgi alınız.

Montaj kurulumunu kendiniz yapmak isterseniz kapılara göre açılacak yerinizin ölçülerini ürün elinize ulaşmadan açmayınız.Ürün özelliğine göre delik çapına uygun şablon kutu içinde gelir.Şablona göre yapılırsa hata söz konusu olmaz.

Türkçe montaj talimatları ürünle birliktedir

Hayvan Türü : Kedi - Köpek

Renk : Beyaz - Kahverengi

Kilit Özelliği : 4 Yöne kilit sistemi vardır.

Giriş İzni : Herkese Açık

Daha fazla

CAM İÇİN KEDİ KAPISI 3 ürün var.

3 öğeden 1 - 3 arası gösteriliyor
3 öğeden 1 - 3 arası gösteriliyor