"Web"e özel

PATİDOOR PATİ XXL(BEYAZ) KEDİ KÖPEK GEÇİŞ KAPISI

Yeni ürün

EVCİL HAYVAN KEDİ KÖPEK GEÇİŞ KAPISI

Daha fazla bilgi

TRY 800.00 vergi dahil

Ek bilgiler

Daha fazla bilgi

Siparişlerinizi Whatsapptan Hızlıca yapabilirsiniz.

5bedfe_504fc52bf09649c8b4633cf64bc3e2f1~

PATİDOOR PATİ XXL KEDİ KÖPEK KAPISI

Dışarı çıkmayı seven kedi ve küçük ırk köpekler için kullanıcı dostu olarak tasarlandı. Patidoor kedi köpek kapısı tasarımı yuvarlak olması nedeni ile (delik çapı 225 mm) kolaylıkla camcı tarafından kesilip ısıcama kolay montaj imkanı sunar Piyasada olan kapılar genelde kare olduğundan mevcut camınızın kare kesilmesi çok zordur. Geniş bir geçiş kapısı sayesinde ( L 178 mm x H 180 mm) iri kediler ve ufak ırk köpekler rahatlıkla geçer. Sessiz çalışan kapak sayesinde evcilleriniz geçerken ürkmez. 4 yöne kilitlenebilir sistemlidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

Yuvarlak tasarımı ile tüm yüzeylerde özellikle ısıcamda kolay montaj imkanı sunar. kendinden genişlik ayarlı tasarımı sayesinde (W 2 mm x 40 mm)yüzey genişliklerini herhangi bir kesim yapmadan ayarlayıp montajını 4 vida yardımı ile yapabilirsiniz.

MANYETİK KAPAK SİSTEMİ

Şeffaf kapakta ve alt kısımda bulunan mıknatıs sayesinde evciliniz kapıyı kullandığında kapak otomatik kapanır. Açık kalmaz.

4 YÖNLÜ KİLİT SİSTEMİ

Kapıda bulunan anahtar sayesinde evcilinizin içerde veya dışarda kalmasına olanak sağlayan kilitleme yapılabilir. İstendiğinde sadece evden dışarı çıkış yada dışardan eve geliş yön tuşuyla kilitlemede yapılabilir.

KULLANIM ALANLARI

Isıcam Pvc Ahşap Duvar Ayrıca tüm kedi ve köpek kulübelerinde

RENK SEÇENEKLERİ

Beyaz/Kahverengi /Antrasit

RENK KOMBİNASYONLARI

Beyaz / Antrasit veya tam tersi Beyaz / Kahverengi veya tam tersi 

TEKNİK BİLGİLER  

Ürünün toplam genişliği Q 245 mm ürünün kapak iç ölçüsü L 178 x H 180 mm Derinlik ölçüsü W 2 mmx40 mm Açılması gereken delik çapı 225 mm

KUTU İÇERİĞİ

1 adet patidoor kedi köpek kapısı 1 adet kesim şablonu,1 adet kullanım, montaj kılavuzu  Toplam 12 adet vida 4 adet minik vida tek cam ve dar alanlarda kullanılır. 4 adet orta boy vida ısıcam ve pvc kalınlıklarında kullanılır. 4 adet büyük boy vida ahşap kapılar vs kullanılır. 4 adet montaj vidası için plastik kapak tapası

"EVCİLİNİZİN VÜCUT YAPISINA GÖRE ÖZEL TASARLANDI"

  PATENTLİ TASARIM  PATENT NO: 2021 001936