Akordiyon sineklik

Akordiyon sineklik sistemi genel olarak herkesin farklı telaffuz ettiği pileli sineklik,katlanır sineklik ve pliseli sineklik olarak bilinir.Bu sineklik çeşitlerinin birbirinden hiç bir farkı yoktur.Stor sineklik bu saydığımız sineklik modellerinden farklı,eski bir sistemdir genellikle bu sitemler çıktıktan sonra pek tercih edilmemektedir.Akord...

Akordiyon sineklik sistemi genel olarak herkesin farklı telaffuz ettiği pileli sineklik,katlanır sineklik ve pliseli sineklik olarak bilinir.Bu sineklik çeşitlerinin birbirinden hiç bir farkı yoktur.Stor sineklik bu saydığımız sineklik modellerinden farklı,eski bir sistemdir genellikle bu sitemler çıktıktan sonra pek tercih edilmemektedir.Akordiyon Sineklik kullanımı çok kolay ve pratiktir.akordiyon Sineklik,dar alanlar için size en ideal çözümü sunar.Özellikle balkon kapılarında,yüksek katlarda panjurlu evlerde ve tüm pencerelerde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Tek pencere ve kapı olarak imalatının  yanı sıra çift kanat açılan pencere ve kapılarda ortada birleşen sistem olarakta üretilir.Kilitlenme,çiftli pliselide mıknatıslar ile ortada birleşerek gerçekleşir. 

Sistemin Özellikleri;

  • Hem yatay, hem dikey şeklinde uygulanabilir.Tavsiyemiz kapılarda yatay.pencerelerde dikeydir.
  • Plise,akordiyon sineklik tülleri sineklikte bulunan gergi ipleri sayesinde rüzgarlı havalarda çalıştığı kanaldan çıkma yapmaz.
  • Menteşeli Kapılarda olan kapı arkası kavramını tamamen ortadan kaldırır.
  • Katlanır Cam balkonlarda kullanmaya çok müsaittir ve rahatça toplanabilir.
  • Çevreci tasarımıyla sağlıklıdır.Mevsim koşullarından etkilenmez.
  • PVC, Ahşap, Alüminyum,demir vb. gibi her türlü doğramada; Menteşeli,Sürme, Wolksagen Sürme, sistemlerine uygulanabilir.-Yatay ve dikey stor sineklikteki gibi  yay sistemi pliseli akordiyon sineklik sisteminde yoktur.Manuel olarak çalışır.İstenildiği zaman istenildiği yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkanı sağlar. Yaşlıların ve özellikle çocukların kullanmasına oldukça müsaittir.

Daha fazla

Akordiyon sineklik Bu kategoride ürün yok.