bizkimizlogo.jpg

        BİZ KİMİZ?

Kedi ve köpek kapısı,kedi sinekliği,kedi balkonu, kediler için ferah güvenli yaşam alanları yaratmak ve servis hizmetleri verilmesi amacıyla, alanında tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından 2004 yılında sadece kedi ve köpek güvenliği imalatı ve montaj işlerinde yoğunlaşmış butik bir kuruluşuz.Sahada birebir olmamız sebebiyle sizden gelen istekler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.KEDİ KAPISI montaj uygulaması ve çelik telli içeri açılır kedi sinekliğini türkiyede ilk yapan firma olmaktan gurur duyuyoruz.

bilgiasamas-crop_1.jpg

    BİLGİ AŞAMASI

Öncelikle bu sayfaya kadar  geldiyseniz evciliniz için bizi uzun araştırmalar sonucu veya referans aracılığıyla bulmuş olmalısınız.Doğru adreste olduğunuzu binlerce mutlu müşteri referansı ile garanti ediyoruz.

Telefonla veya mesajla iletişim kurup karşılıklı bilgi alış verişi yaparız.Size en uygun ürünü sunar çözüme gideriz.

 ÖLÇÜ VE RANDEVU AŞAMASI

Karşılıklı görüştükten sonra köpek veya kedi kapınızın yada köpek, kedi sinekliğinizin takılacağı yerin tespiti ve net ölçü alımı için belirli uygun zamanı birlikte belirler proğram yaparız.

ÜRÜN MONTAJI

Önceki tüm aşamalardan ve net ölçülerin alınmasından sonra kapınızı veya sinekliğinizi atolyemizde hazırlayıp, belirlediğimiz gün ve zamanda ürünümüzü sorunsuz bir şekilde kullanılmaya hazır şekilde montaj veya teslim ederiz.